Leírás
Carrying case
- With dividers
- High-quality workmanship with plastic 3.5 mm, black, imprinted
- Cover with foam padding
- Aluminum profile frames 22mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 2 tip-over locks
- 2 high-quality spring locks with shut-off function
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 20 kg |
| Aluminum profile frames | 22 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:2 pc/pcs with shut-off function |
| Material | Plastic, 3.5 mm |
| Color | Black, imprinted |
| Inside dimensions | 35 cm x 25.5 cm x 8 cm |
| Dimensions | Width:37 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 11.5 cm |
| Weight | 1.90 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!