Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors, PRO version
- Improved version with more than predecessor model
- With 2 tray
- With 2 divider
- High-quality workmanship with birch multiplex 9 mm, black, laminated
- PENN Hardware
- Edge mounting handle
- 4 x castors with 2 locking brakes
- 8 hinged, chromium plated case handles
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 chrome tip-over locks
- 1 Hinge strap
- Steel ball corner
- Interior with felt cover
cover with felt cover - Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- For application areas such as: Mobile use
Scope of delivery
- 1 x case
- 2 x tray
- 2 x divider
Paraméterek
| Maximum load | 150 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 8 pc/pcs |
| Edge mounting handle | 1 pc/pcs; 1 pc/pcs |
| Stop hinge | 4 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Use of brands | PENN Hardware |
| Material | Birch multiplex, 9 mm |
| Color | Black, laminated |
| Inside dimensions | 121 cm x 55 cm x 59 cm |
| Dimensions | Length:125 cm |
| Depth | 59.5 cm |
| Height | 77 cm |
| Weight | 55.20 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!