Leírás
Sixpack case for 6 x 0.5 l and 0.33 l bottle/can
- With dividers
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 6.5 mm, black
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 22mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 2 chrome tip-over locks
- 1 high-quality spring lock with shut-off function
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Aluminum profile frames | 22 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:1 pc/pcs with shut-off function |
| Material | Plywood multi-layer glued, 6.5 mm |
| Color | Black |
| Compartment dimensions | 7 cm x 7 cm x 23 cm |
| Inside dimensions | 23 cm x 15 cm x 23 cm |
| Dimensions | Length:26 cm |
| Width | 18.5 cm |
| Depth | 32 cm |
| Weight | 3.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!