Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Powder-coated steel rack, ideal for permanent installations
- Front and rear punched rack rails
- Integrated support rail in the inner side walls for heavy devices such as amplifiers
- The article is delivered dismantled
- Available in different height units (1 U = 44 mm)
- 6 U
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x user manual
- 1 x hex key
- 1 x mounting material
- 1 x bottom
- 2 x side element
- 1 x lid
- 12 x screw
- 12 x nut
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Door | Without doors |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Color | Black, powder-coated |
| Mounting height | Approx. 26.5 cm (6 U) |
| Mounting depth | 410 mm |
| Housing design | 6 U |
| Dimensions | Width:56 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 34 cm |
| Weight | 11.70 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!