Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Powder-coated steel rack, ideal for permanent installations
- Front and rear punched rack rails
- Integrated support rail in the inner side walls for heavy devices such as amplifiers
- Assembly instructions available under downloads
- The article is delivered dismantled
- 4 x castors with 2 locking brakes
- 22 U
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 44 x nut
- 44 x screw
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Door | Without doors |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Color | Black, powder-coated |
| Mounting height | Approx. 98 cm (22 U) |
| Mounting depth | 410 mm |
| Housing design | 22 U |
| Dimensions | Width:56 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 115 cm |
| Weight | 28.90 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!