Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Rack case with castors
- Professional solution for a complete DJ setup
- Removable front cover with folding table leg fits two turntables
- Cable outlets on the sides in the bottom part
- With desk function
- With service door
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 9 mm, black, laminated
- Aluminum profile frames 22mm with rounded edges
- 4 Rugged carrying handles
- 5 high-quality butterfly locks with shut-off function
- 4 x castors with 2 locking brakes
- With profile rails suitable for 19" units
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 22 mm |
| Carrying handle | 4 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:5 pc/pcs with shut-off function |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Material | Plywood multi-layer glued, 9 mm |
| Color | Black, laminated |
| Front panel width | 19" |
| Mounting height | Front approx. 71 cm (16 U) |
| Front approx. 18 cm (4 U) | |
| Top approx. 35.5 cm (8 U) | |
| Mounting depth | 470 mm |
| Dimensions | Width:56 cm |
| Depth | 57.5 cm |
| Height | 121.5 cm |
| Weight | 36.70 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!