Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Rack case with castors
- 20 U
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 9 mm, black, laminated
- 3 removable covers
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 5 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- With profile rails suitable for 19" units
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Removable covers | 3 pc/pcs |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:5 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Material | Plywood multi-layer glued, 9 mm |
| Color | Black, laminated |
| Front panel width | 19" |
| Mounting height | Front approx. 89 cm (20 U) |
| Top with adjustable tilt angle approx. 44.5 cm (10 U) | |
| Mounting depth | 485 mm |
| Housing design | 20 U |
| Dimensions | Width:55 cm |
| Depth | 61.5 cm |
| Height | 113.5 cm |
| Weight | 33.20 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!