Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Record case in aluminum housing, blue
- For 80 LPs
- Pragmatic 75/25 separation, with 2 open hinges
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 3 mm, blue, laminated
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 40mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 1 high-quality butterfly lock with shut-off function
- Rubber feet
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 16 kg |
| Aluminum profile frames | 40 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:1 pc/pcs with shut-off function |
| Transport aid | Rubber feet |
| Material | Plywood multi-layer glued, 3 mm |
| Color | Blue, laminated |
| Inside dimensions | 33.5 cm x 24.5 cm x 27 cm |
| Dimensions | Length:36 cm |
| Width | 28 cm |
| Height | 38.5 cm |
| Weight | 2.90 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!