Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trolley case
- Interior with foam padding
cover with foam padding - 2 Rugged carrying handles
- 4 high-quality spring locks with shut-off function
- Trolley
Scope of delivery
- 1 x case
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Carrying handle | 2 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:4 pc/pcs with shut-off function |
| Transport aid | Trolley |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Inside dimensions | 49 cm x 36 cm x 16 cm |
| Device compartment | 17.8 cm x 6.5 cm x 14 cm |
| Accessory compartment | 7.8 cm x 32.7 cm x 18.5 cm |
| Dimensions | Width:55 cm |
| Depth | 42 cm |
| Height | 26 cm |
| Weight | 6.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!