Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Carrying case
- Trolley
- With 4 device compartments
- With accessory compartment
- Interior with foam padding
cover with foam padding - 3 hinged, chromium plated case handles
- 1 Hinge strap
- 8 high-quality spring locks with shut-off function
- For application areas such as: Wedding/gala/events; mobile djs / entertainer
Scope of delivery
- 1 x case
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Case handle | 3 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:8 pc/pcs with shut-off function |
| Transport aid | Trolley |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Device compartment | 109 cm x 8 cm x 7.5 cm |
| Middle compartment | 50 cm x 42 cm x 8 cm |
| Dimensions | Length:117.5 cm |
| Depth | 52 cm |
| Height | 21 cm |
| Weight | 11.40 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!