Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Rack case
- Upward tilted profile rails for top-operated units
- 8 U
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 6 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
- Removable cover
- Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 2 high-quality butterfly locks with shut-off function
- Rubber feet
- With profile rails suitable for 19" units
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Maximum load | 15 kg |
| Removable covers | 1 pc/pcs |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs with shut-off function |
| Transport aid | Rubber feet |
| Material | Plywood multi-layer glued, 6 mm |
| Color | Black, laminated |
| Inside dimensions | 46 cm x 42 cm x 10.5 cm |
| Front panel width | 19" |
| Mounting height | Approx. 35.5 cm (8 U) |
| Mounting depth | 110 mm - 180 mm |
| Housing design | 8 U |
| Dimensions | Width:54.5 cm |
| Depth | 45.5 cm |
| Height | 24 cm |
| Weight | 7.70 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!