Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Rack case
Flightcase for 483 mm units (19")With the ROADINGER Mixer-Case Profi, your devices, such as controllers or mixing consoles, are always well stored. The angled profile rails, which are inclined at an angle of approx. 13°, ensure optimum operation of the unit from above.The necessary stability is provided by the aluminium profile frame with rounded corners and the four steel-reinforced rubber feet. You can close the case with two high-quality butterfly locks.The interior of the mixer case has a foam padded interior so that your appliances are always optimally protected. The cover is removable.The maximum load is 25 kg.
- Upward tilted profile rails for top-operated units
- 3 U
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 7 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
- Removable cover
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 2 high-quality butterfly locks
- Rubber feet
- With profile rails suitable for 19" units
Scope of delivery
- 1 x case
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Removable covers | 1 pc/pcs |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | Rubber feet |
| Material | Plywood multi-layer glued, 7 mm |
| Color | Black, laminated; dark brown, laminated |
| Inside dimensions | 45 cm x 20 cm x 10.5 cm |
| Front panel width | 19" |
| Mounting height | Approx. 13.5 cm (3 U) |
| Mounting depth | 105 mm |
| Housing design | 3 U |
| Dimensions | Width:55 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 23.5 cm |
| Weight | 5.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!