Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Rack case
- Upward tilted profile rails for top-operated units
- 4 U
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 7 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
- Removable cover
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 2 high-quality butterfly locks with shut-off function
- Rubber feet
- With profile rails suitable for 19" units
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Removable covers | 1 pc/pcs |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs with shut-off function |
| Transport aid | Rubber feet |
| Material | Plywood multi-layer glued, 7 mm |
| Color | Black, laminated; dark brown, laminated |
| Inside dimensions | 44.6 cm x 23.8 cm x 10.5 cm |
| Front panel width | 19" |
| Mounting height | Approx. 18 cm (4 U) |
| Mounting depth | 105 mm |
| Housing design | 4 U |
| Dimensions | Width:54 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 23.5 cm |
| Weight | 5.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!