Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case
- Portable safe for your precious microphone equipment
- With 6 microphone compartments
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 6 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 1 high-quality butterfly lock with shut-off function
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:1 pc/pcs with shut-off function |
| Material | Plywood multi-layer glued, 6 mm |
| Color | Black, laminated |
| Compartment dimensions | 19 cm x 27 cm x 22 cm |
| Accessory compartment | 9.5 cm x 26.5 cm x 16.5 cm |
| Dimensions | Width:34 cm |
| Depth | 30.5 cm |
| Height | 27 cm |
| Weight | 4.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!