Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors, PRO version
- With 2 device compartments
- With 1 accessory compartment
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Branded hardware
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks with shut-off function
- 2 x castors with 2 locking brakes Ø 100 mm
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs with shut-off function |
| Transport aid | 2 x castors with 2 locking brakes Ø 100 mm |
| Material | Plywood multi-layer glued, 9.5 mm, laminated |
| Color | Black |
| Device compartment | 53 cm x 14.5 cm x 33.5 cm |
| Accessory compartment | 55 cm x 15 cm x 33.5 cm |
| Dimensions | Width:60 cm |
| Depth | 61.5 cm |
| Height | 61 cm |
| Weight | 24.70 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!