Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors, PRO version
- With 1 accessory compartment
- With 2 device compartments
- Edge mounting handle
- Branded hardware
- High-quality workmanship with birch multiplex 9 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 8 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes Ø 100 mm
- 4 x built-in stacking trays in the cover
- Made in Europe
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 8 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes Ø 100 mm |
| 4 x built-in stacking trays in the cover | |
| Material | Birch multiplex, 9 mm |
| Color | Black, laminated |
| Accessory compartment | 12 cm x 42 cm x 34 cm |
| Device compartment | 36 cm x 43.5 cm x 44 cm |
| Inside dimensions | 86 cm x 43.5 cm x 47 cm |
| Dimensions | Width:90 cm |
| Depth | 48 cm |
| Height | 73 cm |
| Weight | 36.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!