Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
- High-quality workmanship with birch multiplex 6.5 mm, dark brown, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Removable cover
- Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x rubber feet
- Branded hardware
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Removable covers | 1 pc/pcs |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x rubber feet |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 6.5 mm, laminated |
| Color | Dark brown, laminated |
| Device compartment | 56 cm x 28 cm x 32 cm |
| Dimensions | Length:65 cm |
| Width | 36 cm |
| Depth | 36 cm |
| Weight | 8.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!