Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case
- With 4 device compartments
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 7 mm, dark brown, laminated
- Interior with felt cover
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 1 high-quality butterfly lock
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:1 pc/pcs |
| Material | Plywood multi-layer glued, 7 mm |
| Color | Dark brown, laminated |
| Compartment dimensions | 23 cm x 23 cm x 30.5 cm |
| Inside dimensions | 47.5 cm x 47.5 cm x 38 cm |
| Dimensions | Width:51 cm |
| Depth | 51 cm |
| Height | 41.5 cm |
| Weight | 10.90 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!