Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case
- With 4 device compartments
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 7 mm, dark brown, laminated
- Interior with felt cover
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- Hinged, chromium plated case handle
- 2 chrome tip-over locks
- 1 high-quality butterfly lock
- Rubber feet
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 1 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:1 pc/pcs |
| Transport aid | Rubber feet |
| Material | Plywood multi-layer glued, 7 mm |
| Color | Dark brown, laminated; black, laminated |
| Compartment dimensions | 11.5 cm x 24.5 cm x 34 cm |
| Inside dimensions | 49 cm x 25 cm x 39 cm |
| Dimensions | Width:52.5 cm |
| Depth | 28.5 cm |
| Height | 44.5 cm |
| Weight | 8.40 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!