Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Carrying case
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 7 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 3 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Stop hinge | 3 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Material | Plywood multi-layer glued, 7 mm |
| Color | Black, laminated |
| Inside dimensions | 108 cm x 44 cm x 7.5 cm |
| Device compartment | 108 cm x 6.5 cm x 7.5 cm |
| Dimensions | Width:117 cm |
| Depth | 48 cm |
| Height | 17 cm |
| Weight | 10.90 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!