Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors, PRO version
- High-quality workmanship with birch multiplex 9 mm,
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- Branded hardware
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x case
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 9 mm |
| Accessory compartment | 11.5 cm x 63 cm x 39.5 cm |
| Device compartment | 19.5 cm x 30 cm x 39 cm |
| Dimensions | Width:100 cm |
| Depth | 67 cm |
| Height | 57.5 cm |
| Weight | 28.40 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!