Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks with shut-off function
- 4 x castors with 2 locking brakes
- 4 x built-in stacking trays in the cover
Scope of delivery
- 1 x case
- 1 x power cord
- 1 x user manual
- 4 x castors
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power connection | Mains input via PowerCON (blue), mounting version power supply cord with safety plug included |
| Fuse | 5 x 20 mm, F 10 A fuse replaceable |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs with shut-off function |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| 4 x built-in stacking trays in the cover | |
| Color | Black, laminated |
| Device compartment | 11.5 cm x 10.5 cm x 10 cm |
| Accessory compartment | 52 cm x 8 cm x 10 cm |
| Inside dimensions | 52 cm x 41 cm x 10 cm |
| Material thickness | 9 mm |
| Dimensions | Width:56.5 cm |
| Depth | 45.5 cm |
| Height | 29.5 cm |
| Weight | 13.60 kg |
| Power cord | |
| Cable length | 1.15 m |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!