Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- Edge mounting handle
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks with shut-off function
- 4 x castors with 2 locking brakes
- 4 x built-in stacking trays in the cover
Scope of delivery
- 1 x case
- 1 x power cord
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power connection | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Cable length | 1.2 m |
| Fuse | 5 x 20 mm, F 5 A fuse replaceable |
| Status LED | Charge status indicator |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Edge mounting handle | 1 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs with shut-off function |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| 4 x built-in stacking trays in the cover | |
| Material | Plywood multi-layer glued |
| Color | Black, laminated |
| Device compartment | 17.1 cm x 15 cm x 21 cm |
| Accessory compartment | 55.5 cm x 7.8 cm x 21 cm |
| Dimensions | Length:94 cm |
| Width | 48.5 cm |
| Height | 44.5 cm |
| Weight | 28.16 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!