Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors
- With 4 device compartments
- With 1 accessory compartment
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Material | Plywood multi-layer glued |
| Color | Black, laminated |
| Inside dimensions | 74 cm x 47 cm x 40 cm |
| Device compartment | 32 cm x 23 cm x 40 cm |
| Accessory compartment | 8 cm x 47 cm x 24 cm |
| Dimensions | Width:80 cm |
| Depth | 53 cm |
| Height | 55 cm |
| Weight | 21.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!