Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case, HIGHLINE version
- High-quality workmanship with birch multiplex 7 mm, black
- Interior with felt cover
cover with foam padding - Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 3 hinged, chromium plated case handles
- 4 x rubber feet
- Branded hardware
- Made in Europe
Scope of delivery
Paraméterek
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 3 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x rubber feet |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 7 mm |
| Color | Black |
| Device compartment | 15 cm x 14 cm x 20 cm |
| Accessory compartment | 11 cm x 30 cm x 21 cm |
| Inside dimensions | 44 cm x 30 cm x 21 cm |
| Dimensions | Width:48.5 cm |
| Depth | 35 cm |
| Height | 30 cm |
| Weight | 8.60 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!