Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors, PRO version
- With 4 device compartments
- With 1 accessory compartment
- High-quality workmanship with birch multiplex 6.5 mm, black
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- Branded hardware
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 6.5 mm, laminated |
| Color | Black |
| Device compartment | 22.5 cm x 47 cm x 25 cm |
| Inside dimensions | 100 cm x 47 cm x 25 cm |
| Accessory compartment | 7 cm x 47 cm x 25 cm |
| Dimensions | Width:1.045 cm |
| Depth | 51.5 cm |
| Height | 29.5 cm |
| Weight | 18.90 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!