Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors, HIGHLINE version
- For optimal security
- With 2 accessory compartments
- High-quality workmanship with birch multiplex 9.5 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 8 hinged, chromium plated case handles
- Edge mounting handle
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- With title block
- Branded hardware
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x case
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 8 pc/pcs |
| Edge mounting handle | 1 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 9.5 mm |
| Color | Black, laminated |
| Device compartment | 32 cm x 27 cm x 40 cm |
| Accessory compartment | 10 cm x 26.5 cm x 40 cm |
| Inside dimensions | 75.5 cm x 55.5 cm x 40 cm |
| Dimensions | Width:80 cm |
| Depth | 61 cm |
| Height | 61 cm |
| Weight | 35.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!