Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
- , dark brown, laminated
- Castors
- Branded hardware
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Transport aid | Castors |
| Use of brands | Branded hardware |
| Color | Dark brown, laminated |
| Device compartment | 55 cm x 29.5 cm x 36 cm |
| Middle compartment | 10.5 cm x 77 cm x 38 cm |
| Inside dimensions | 120.5 cm x 77 cm x 38 cm |
| Weight | 37.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!