Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 7 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks with shut-off function
- Castors
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs with shut-off function |
| Transport aid | Castors |
| Material | Plywood multi-layer glued, 7 mm |
| Color | Black, laminated |
| Device compartment | 18 cm x 15.5 cm x 29 cm |
| Accessory compartment | 10 cm x 15.5 cm x 29 cm |
| Inside dimensions | 49 cm x 32.5 cm x 29 cm |
| Dimensions | Width:55 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 47 cm |
| Weight | 12.90 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!