Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors
- High-quality workmanship with plywood crosswise gluid 9 mm, black
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 3 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes Ø 100 mm
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Stop hinge | 3 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes Ø 100 mm |
| Material | Plywood crosswise gluid, 9 mm, laminated |
| Color | Black |
| Device compartment | 14 cm x 46.5 cm x 22 cm |
| Accessory compartment | 11 cm x 48 cm x 22 cm |
| Dimensions | Width:85 cm |
| Depth | 53 cm |
| Height | 49 cm |
| Weight | 23.67 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!