Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors, PRO version
- High-quality workmanship with birch multiplex 9 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- PENN Hardware
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Use of brands | PENN Hardware |
| Material | Birch multiplex, 9 mm |
| Color | Black, laminated |
| Device compartment | 12 cm x 50 cm x 26 cm |
| Accessory compartment | 9 cm x 52 cm x 28 cm |
| Dimensions | Width:89 cm |
| Depth | 56 cm |
| Height | 47 cm |
| Weight | 18.65 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!