Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
- 7 mm, dark brown, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- Branded hardware
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Use of brands | Branded hardware |
| Color | Dark brown, laminated |
| Inside dimensions | 70 cm x 66 cm x 35 cm |
| Accessory compartment | 8 cm x 66 cm x 35 cm |
| Device compartment | 14 cm x 65.5 cm x 35 cm |
| Material thickness | 7 mm |
| Dimensions | Length:74 cm |
| Width | 71 cm |
| Height | 52.5 cm |
| Weight | 21.80 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!