Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors, PRO version
- With 4 device compartments
- With 1 accessory compartment
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- 4 x built-in stacking trays in the cover
- Branded hardware
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| 4 x built-in stacking trays in the cover | |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex |
| Color | Dark brown, laminated |
| Device compartment | 21.5 cm x 22.5 cm x 29 cm |
| Accessory compartment | 10 cm x 50 cm x 29 cm |
| Inside dimensions | 53 cm x 50 cm x 29 cm |
| Material thickness | 6.5 mm |
| Dimensions | Width:62.50 cm |
| Depth | 53.50 cm |
| Height | 51.50 cm |
| Weight | 17.75 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!