Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case, PRO version
- For optimal security
- With accessory compartment
- With 4 device compartments
- High-quality workmanship with birch multiplex 7 mm, dark brown, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- Rugged carrying handle
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- Branded hardware
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 7 mm |
| Color | Dark brown, laminated |
| Device compartment | 20.5 cm x 16.5 cm x 10 cm |
| Accessory compartment | 10.5 cm x 37 cm x 10 cm |
| Inside dimensions | 59 cm x 39 cm x 12 cm |
| Dimensions | Width:60 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 22 cm |
| Weight | 8.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!