Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors, HIGHLINE version
- High-quality workmanship with birch multiplex 6.5 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 32mm with rounded edges
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- Branded hardware
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Aluminum profile frames | 32 mm |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 6.5 mm |
| Color | Black, laminated |
| Inside dimensions | 56.5 cm x 44 cm x 18.5 cm |
| Accessory compartment | 52.5 cm x 12 cm x 18 cm |
| Dimensions | Width:60 cm |
| Depth | 48 cm |
| Height | 41.5 cm |
| Weight | 15.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!