Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
- High-quality workmanship with birch multiplex 6.5 mm, dark brown, laminated
- Branded hardware
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 6.5 mm |
| Color | Dark brown, laminated |
| Device compartment | 28 cm x 15.5 cm x 24 cm |
| Inside dimensions | 66.5 cm x 35 cm x 24 cm |
| Accessory compartment | 10.5 cm x 35 cm x 24 cm |
| Weight | 10.80 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!