Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case, PRO version
- High-quality workmanship with birch multiplex , dark brown, laminated
- Interior with foam padding
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- Branded hardware
- Made in Europe
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex |
| Color | Dark brown, laminated |
| Device compartment | 29.5 cm x 13.5 cm x 27 cm |
| Accessory compartment | 63 cm x 10.5 cm x 27 cm |
| Inside dimensions | 63 cm x 42 cm x 27 cm |
| Dimensions | Width:67 cm |
| Depth | 46 cm |
| Height | 37 cm |
| Weight | 11.00 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!