Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case
- With 1 accessory compartment
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued , black, laminated
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x rubber feet
Scope of delivery
- 1 x case
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x rubber feet |
| Material | Plywood multi-layer glued, laminated |
| Color | Black, laminated |
| Device compartment | 10 cm x 38.5 cm x 17 cm |
| Accessory compartment | 8 cm x 41.5 cm x 18.5 cm |
| Dimensions | Width:64 cm |
| Depth | 47 cm |
| Height | 32.5 cm |
| Weight | 12.65 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!