Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors, PRO version
- For optimal security
- With 4 device compartments
- High-quality workmanship with birch multiplex 7 mm, dark brown, laminated
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 8 hinged, chromium plated case handles
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- Branded hardware
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 8 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 7 mm |
| Color | Dark brown, laminated |
| Device compartment | 29.5 cm x 27 cm x 41 cm |
| Middle compartment | 9.5 cm x 54 cm x 46.5 cm |
| Inside dimensions | 94.5 cm x 56 cm x 46.5 cm |
| Dimensions | Width:102.5 cm |
| Depth | 60.5 cm |
| Height | 72 cm |
| Weight | 41.90 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!