Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case
- With 4 device compartments
- With accessory compartment
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 9 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks with shut-off function
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x power cord
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | Max. 1150 W |
| Power connection | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Device fuse | 5 x 20 mm, T 5 A fuse replaceable |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs with shut-off function |
| Material | Plywood multi-layer glued, 9 mm |
| Color | Black, laminated |
| Compartment dimensions | 15.5 cm x 15.5 cm x 11.5 cm |
| Accessory compartment | 9 cm x 34 cm x 11.5 cm |
| Dimensions | Width:57 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 24.5 cm |
| Weight | 9.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!