Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 9 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 3 hinged, chromium plated case handles
- 3 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x rubber feet
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 3 pc/pcs |
| Stop hinge | 3 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x rubber feet |
| Material | Plywood multi-layer glued, 9 mm |
| Color | Black, laminated |
| Inside dimensions | 114 cm x 33 cm x 8 cm |
| Device compartment | 100 cm x 4.5 cm x 10 cm |
| Accessory compartment | 8.5 cm x 31.5 cm x 10 cm |
| Dimensions | Length:116.4 cm |
| Width | 35.4 cm |
| Height | 20.2 cm |
| Weight | 13.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!