Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Aluminum profile frames 30mm with rounded edges
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks with shut-off function
- 4 x castors with 2 locking brakes Ø 75 mm
- 4 x built-in stacking trays in the cover
Scope of delivery
- 1 x case
- 1 x power cord
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power connection | Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug |
| Cable length | 1.5 m |
| Fuse | 5 x 20 mm, T 5 A fuse replaceable |
| Aluminum profile frames | 30 mm |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs with shut-off function |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes Ø 75 mm |
| 4 x built-in stacking trays in the cover | |
| Material | Plywood multi-layer glued |
| Color | Black, laminated |
| Inside dimensions | 58 cm x 44.5 cm x 23 cm |
| Accessory compartment | 58 cm x 13.5 cm x 23 cm |
| Device compartment | 9.5 cm x 29.5 cm x 23 cm |
| Dimensions | Width:64 cm |
| Depth | 52 cm |
| Height | 41 cm |
| Weight | 17.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!