Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors
- With accessory compartment
- With 4 device compartments
- High-quality workmanship with plywood multi-layer glued 9 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks with shut-off function
- 4 x castors with 2 locking brakes Ø 100 mm
- 4 x built-in stacking trays in the cover
Scope of delivery
- 1 x case
- 4 x castors
- 16 x screw
- 1 x key
- 1 x user manual
- 1 x power cord
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power connection | Mains input via IP T-Con (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Device fuse | 5 x 20 mm, F 5 A fuse replaceable |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs with shut-off function |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes Ø 100 mm |
| 4 x built-in stacking trays in the cover | |
| Material | Plywood multi-layer glued, 9 mm |
| Color | Black, laminated |
| Device compartment | 18 cm x 25 cm x 26 cm |
| Accessory compartment | 11.5 cm x 51.5 cm x 27 cm |
| Dimensions | Width:64 cm |
| Depth | 56.5 cm |
| Height | 49.5 cm |
| Weight | 19.50 kg |
| Power cord | |
| Cable construction | 3 x 1.5 mm² H07RN-F |
| Cable length | 1.2 m |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!