Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case, PRO version
- For optimal security
- With accessory compartment
- High-quality workmanship with birch multiplex 7 mm, dark brown, laminated
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 20mm with rounded edges
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- Branded hardware
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Aluminum profile frames | 20 mm |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 7 mm, laminated; birch multiplex |
| Color | Dark brown, laminated |
| Device compartment | 25 cm x 12 cm x 25 cm |
| Accessory compartment | 10 cm x 27 cm x 25 cm |
| Inside dimensions | 63.5 cm x 27 cm x 25 cm |
| Dimensions | Width:68 cm |
| Depth | 31 cm |
| Height | 29 cm |
| Weight | 7.85 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!