Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors
- With 2 device compartments
- With accessory compartment
- High-quality workmanship with birch multiplex 7 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Removable cover
- Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Removable covers | 1 pc/pcs |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| Material | Birch multiplex, 7 mm |
| Color | Black, laminated |
| Device compartment | 25 cm x 24.5 cm x 25 cm |
| Accessory compartment | 51.5 cm x 6.5 cm x 25 cm |
| Inside dimensions | 52 cm x 25 cm |
| Dimensions | Width:56.5 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 50 cm |
| Weight | 14.20 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!