Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case with castors, PRO version
- With accessory compartment
- With 2 device compartments
- High-quality workmanship with birch multiplex 7 mm, black, laminated
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- 4 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes
- 4 x built-in stacking trays in the cover
- PENN Hardware
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Case handle | 4 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes |
| 4 x built-in stacking trays in the cover | |
| Use of brands | PENN Hardware |
| Material | Birch multiplex, 7 mm |
| Color | Black, laminated |
| Device compartment | 34 cm x 29 cm x 56 cm |
| Accessory compartment | 69 cm x 10.5 cm x 60 cm |
| Inside dimensions | 69 cm x 40 cm x 62 cm |
| Dimensions | Width:73 cm |
| Depth | 44.5 cm |
| Height | 88 cm |
| Weight | 26.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!