Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case, HIGHLINE version
- With accessory compartment
- With 2 device compartments
- High-quality workmanship with birch multiplex 7 mm, dark brown, laminated
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- Hinged, chromium plated case handle
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality spring locks
- Branded hardware
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 25 kg |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Case handle | 1 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Spring lock:2 pc/pcs |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 7 mm |
| Color | Dark brown, laminated |
| Accessory compartment | 9 cm x 22.5 cm x 22 cm |
| Compartment dimensions | 19 cm x 22.5 cm x 21.5 cm |
| Inside dimensions | 22.5 cm x 21.5 cm |
| Dimensions | Width:51.5 cm |
| Depth | 25.5 cm |
| Height | 31 cm |
| Weight | 6.10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!