Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
- High-quality workmanship with birch multiplex 7 mm, dark brown, laminated
- Branded hardware
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 7 mm |
| Color | Dark brown, laminated |
| Inside dimensions | 64 cm x 38.5 cm x 29 cm |
| Device compartment | 64 cm x 14 cm x 29 cm |
| Accessory compartment | 64 cm x 10.5 cm x 29 cm |
| Dimensions | Length:70 cm |
| Width | 47 cm |
| Height | 39 cm |
| Weight | 12.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!