Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Trunk case, PRO version
- With accessory compartment
- With 2 device compartments
- High-quality workmanship with birch multiplex 7 mm, dark brown, laminated
- Interior with foam padding
- Aluminum profile frames 25mm with rounded edges
- 2 hinged, chromium plated case handles
- 2 chrome tip-over locks
- 2 high-quality butterfly locks
- Branded hardware
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 50 kg |
| Aluminum profile frames | 25 mm |
| Case handle | 2 pc/pcs |
| Stop hinge | 2 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:2 pc/pcs |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex, 7 mm; birch multiplex |
| Color | Dark brown, laminated |
| Accessory compartment | 61 cm x 10.5 cm x 26 cm |
| Device compartment | 57 cm x 8 cm x 26 cm |
| Inside dimensions | 61 cm x 26 cm |
| Dimensions | Width:65 cm |
| Depth | 37 cm |
| Height | 48 cm |
| Weight | 10.80 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!