Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Hood case with castors, HIGHLINE version
- High-quality workmanship with birch multiplex , dark brown, laminated
- Interior with foam padding
cover with foam padding - Removable cover
- 8 hinged, chromium plated case handles
- 4 high-quality butterfly locks
- 4 x castors with 2 locking brakes Ø 100 mm
- Branded hardware
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Maximum load | 100 kg |
| Removable covers | 1 pc/pcs |
| Case handle | 8 pc/pcs |
| Lock | Butterfly lock:4 pc/pcs |
| Transport aid | 4 x castors with 2 locking brakes Ø 100 mm |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Birch multiplex |
| Color | Dark brown, laminated |
| Device compartment | 157 cm x 14 cm x 96 cm |
| Inside dimensions | 165 cm x 49 cm x 96 cm |
| Width | Maximum:157 cm |
| Minimum | 140 cm |
| Dimensions | Width:168.5 cm |
| Depth | 54 cm |
| Height | 112 cm |
| Weight | 63.45 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!